Використання енергії • 1. Якщо я на початку раунду переїхала з квартири до будинку, то +1 енергію отримую зразу чи з наступного раунду?

  Енергію отримуєте одразу, але користуватися нею можете з наступного раунду

  2. Чи можна щораунду купляти за енергію здоров’я та інші пункти? Якщо жовта фішка вже стоїть на здоров’ї, бо в попередньому раунді я купляла 1 пункт, то при поновлення енергії вже використані фішки енергії залишаються на своїх місцях?

  Так можна, а інколи і треба 😉 Жовта фішка енергії в кінці кожного раунду повертається в квартиру/будинок. Таким чином вона відновлюється і ви можете її використовувати знову

  3. Не зрозуміло де, як ставити фішки енергії?

  На гексах "Нерухомість" є відповідне місце для фішки енергії з зеленим контуром (на фото ) - це місце куди фішка енергії ставиться, а в кінці кожного раунду повертається (відновлюється).

  0_1549548549324_IMG_6986.jpg

  Крім того, в грі є соціальна роль "Пересиленець/Пересиленка", яка має бонус - додаткову фішку енергії. На фото видно куди її потрібно ставити.

  0_1549558371189_IMG_6989.jpg

  А також, з колоди "Життєві обставини" можна витягти карту, яка дає додаткову енергію. На неї і ставите фішку.

  0_1549559056962_IMG_6995.jpg

  4. Як використовується енергія?

  За енергію у грі можна:

  • Підняти щастя або/і здоров’я

  • Прокачати одну з навичок

  • Понаднормово попрацювати

  • Купити Приватний бізнес

  • Переїхати з квартири в будинок і навпаки

  • Отримати активний дохід (при умові наявності власного бізнесу)

  • Виконати деякі Життєві обставини, які потребують затрат енергії

  Детальніше див. Правила гри пункт 2.5

  5. Незрозуміло як бути з життєвою обставиною що потребує затрат енергії, а по факту енергії на нулі? Де її брати? Чи означає відсутність енергії, що дію неможливо виконати? І якщо не можливо, чи витягується ще раз життєва обставина?

  В такій ситуації, коли немає енергії взагалі, ігноруєте Життєву обставину (картка йде у відбій). Ще раз картку ЖО не витягуєте.

  Крім випадку з карткою ЖО №66:

  0_1549611221535_IMG_6998.jpg

  Ця картка залишається у вас на руках, до тих пір поки у вас не з’явиться достатня кількість енергії. Тоді ви можете скористатися цією карткою для підвищення привабливості громад за рахунок власної енергії.