Третій реліз гри Світ Громад: робочі ідеї, пропозиції, вдосконалення етс • Усі ідеї будуть розглянуті. Як показує практика, ідеям часто потрібно визріти, тому важливо щоб вони не губились а збирались в одному місці. Автори, унікальні ідеї яких будуть реалізовані на практиці увійдуть в перелік співтворців екосистеми Світу Громад.

  Форма для збору ідей та пропозицій щодо розвитку продуктів та екосистеми Світу Громад

  Але якщо лінь заповнювати форму, то накидувати ідеї можна у коментарях

  • Що Ви пропонуєте? (опишіть свою ідею)
  • Що це дасть? (опишіть результат впровадження Вашої ідеї)


 • Все більше схиляюся до ідеї називати муніципальні об’єкти - муніципальним чи комунальним бізнесом. А це радикальна світоглядна зміна - якщо це бізнес, то має бути сервіс і економіка • @Taras-Tymchuk Ми десь до цього і йдемо. Враховуючи що у додатку "Громада, що навчається" зявляється можливість працевлаштування на муніципальних обєктах - до повноцінної муніципальної економіки залишається не так далеко 😉 • Деякі системні зміни у ігрову механіку усієї гри, за підсумками тестування додатку "Громада, що навчається".

  1. Дозволяється здійснювати свої основні витрати у власних бізнесах.
  2. Оплата праці мера встановлюється гравцями наприкінці раунду, виплачуєься з місцевого бюджету, без податків.
  3. Пересідати за ігровим столом не можна.
  4. Впровадити зміну права власності на обєкти (можливість приватизувати парк або навпаки - відкрити муніципальну аптеку). Фактично потрібно буде перевести муніципальну власність на економічну механіку. З, наприклад, додатковими витратами бізнесу на утримання обєктів навіть якщо вони не заробляли.... що логічно.