100 перевірених способів знайти фінансування щоб купити собі гру Світ Громад... а може навіть кілька примірників • Тут будемо збирати усі варіанти пошуку фінансування для закупівлі ігр Світ Громад. Виключно перевірені варіанти. І відразу - найшвидше рішення:

  № 1. Виділити суму зі свого бюджету на свій особистий чи професійний розвиток. Приблизно кожен 10-й примірник купується саме в такий спосіб. • № 2. Скинутись. Спосіб з одного боку не складний, з іншого - дуже рідкісний у реальному житті. Найбільш підходить для вже сформованих команд, які так чи інакше працюють у сферах застосування гри-тренінгу Світ Громад. З одного боку, кооперативне володіння - це спрощений варіант способу знайти фінансування №1 (бо навантаження на особистий бюджет кожного менший). З іншого боку - це хороший інструмент діагностики кооперативного духу команди (не усі це можуть витримати).

  Якщо вам цікаво посилити конкурентоспроможність своєї організації чи команди, чи якщо ви маєте майданчик для спільного володіння і використання такого роду інструментів (наприклад Клуб), тоді цей спосіб для вас.


 • Masters II

  № 3. Муніципальна підтримка громадської ініціативи
  Спосіб не складний ,але потребує часу.Потрібно написати невеличку програму ,або заявку на отримання фінансової підтримки.захистити на комісії та дочекатись коли ОМС оплатять рахунок. • № 4. Попросити в борг і віддати його, проводячи платні ігри. Буквально вчора представники однієї ГО так зробили і коробочка поїхала до них.

  Проста математика платної гри: навіть у маленьких громадах можна спокійно виставляти вартівсть квитка у 100 грн. Якщо ж додати до гри тематичності і практичної користі, помножити на власний соціальний капітал (який при регулярному проведенні ігр буде постійно зростати), то за досить короткий період часу ви помітите як до вас на ігри ходять і за значно вищими цінами. • № 5. Зареєструватись і взяти участь в одному з тематичних вебінарів від Світу Громад чи в якомусь із публічних заходів та отримати бонус, який часто націлений саме на спрощення купівлі гри Світ Громад.

  Актуальні події публікуються тут: https://www.facebook.com/pg/worldofcommunities/events/ • № 6. Звернутись до депутата (депутатів) місцевої ради.
  Як показує досвід, якщо у вашій громаді є притомні депутати, ймовірність, що вони підтримають покупку такого інструменту (причому не обов'язково з власної кишені, а, наприклад, за рахунок якоїсь із програм розвитку) дуже висока.

  Якщо пртомних депутатів у вашій громаді немає - будьте обачні на наступних місцевих виборах.