Фонд громади • 1. Для того щоб покласти гроші у фонд громади потрібна енергія?

  Ні, не потрібна!

  2. На кінець гри якщо у гравця є багато грошей він може внести всі кошти у фонд?

  Може

  3. Фонд надає кошти тільки для розвитку муніципального майна??!!! А церква надає кошти для будь-кого?? Якщо я правильно розумію правила?

  Фонд громади може дофінансовувати витрати Муніципалітету. Про Церкву в правлах нічого не написано. Коштами Церкви у грі розпоряджається її власник 😉

  4. Чи може власник фонду на свій розсуд використовувати фондові гроші, адже ж саме цей гравець побудував його за свої кошти та енергію?

  Так, може!

  5. Чим відрізняється: Бюджет громади (я так розумію, що це місцевий бюджет ) і Фонд громади, як він формується чи його потрібно купити раз він у Приватній власності?

  Бюджет громади - це кошти отримані від платників податків, для витрат на розвиток та утримання Муніципалітету.
  Фонд громад формується коштами від добровільних внесків учасників гри, які можуть бути використані для дофінансування потреб Муніципалітету. Його потрібно купувати, бо це приватний об’єкт.

  6. По Фонду громади гравці домовились робити внески в розмірі 5% від доходу. Якщо так сталося, що гравець не може (через певні життєві обставини) сплатити внесок, то це записувати як борг? Чи внески повинні бути сплачені кожного раунду?

  Внески до Фонду громади є добровільними. Але якщо громада домовилась про інше (наприклад, % від заробітку), то вона ж мусить вирішити, що робити коли виникатимуть такі обставини, де гравець немає можливості "скинутися".

  7. Фонд громади створюється гравцями і якось фіксується?
  Може бути придбаним одним гравцем, як елемент приватної власності і використовуватись на розгляд власника. Що Ви маєте на увазі під «фіксується»???

  8. Чи можна коштами з Фонду Громад дофінансовувати купівлю приватних об’єктів ?
  Можна, за згоди власника Фонду Громади.