Інструменти розвитку • 1. Картки 27 та 24 з інструментів розвитку громади(далі скорочено - ІРГ) дозволяють отримувати додаткові бонуси за показник привабливості. З картки ясно, що відміна штрафу діє лише на один раунд. Не зовсім зрозуміло на рахунок додаткових бонусів – чи лишаються вони до кінця гри(виходячи з логіки назви інструментів – оптимізація та модернізація – дії скоріше довгострокові, аніж одноразові), чи також діють лише один раунд, як і штрафи? Якщо ж їх дія триває до кінця гри, то чи можна сумувати ці бонуси і в сумі отримувати +85, тобто всього по 135 стеків за кожний позитивний пункт привабливості?

  Дія картки Інструментів розвитку №24 та №27 - одноразова!

  2. Дія картки 15 з ІРГ «аудит і оптимізація…» продовжується до кінця гри, чи триває лише один раунд?

  Дія картки продовжується на всю гру

  3. Чи обов’язково карткою 34 з ІРГ завершувати будівництво, розпочате в попередніх раундах? Чи дозволяється завершити будівництво, яке тільки буде розпочате в наступній фазі поточного раунда?

  При використання Інструменту розвитку №34, ви маєте змогу завершити достроково будівництво Муніципального об’єкту, яке розпочато в попередніх раундах або в поточному.

  4. Якщо обраний інструмент розвитку громади передбачає щастя для всіх +1, то додаємо на початку раунду, чи після оплати?
  Додаємо після оплати ІРГ.

  5. Коли можна обрати інструмент розвитку громад "Відкрити тренінговий центр зайнятості на базі центру зайнятості? Коли центр зайнятості обрано як стартову інфраструктуру або вже побудували центр зайнятості?. Якщо його немає, тоді цей інструмент використовувати не можна і заміняти його №№29-32?
  Так.Обрати даний інструмент для виконання можна лише за умови, що центр зайнятості вже існує у громаді.

  6.На одному з «Інструментів розвитку громади» вказано «Знизити витрати до 0». Це діє під час одного раунду?
  Так