Кейси, приклади, моделі, адаптації гри "Світ Громад" для впровадження змін чи вирішення певних задач

• 100 способів використання гри "Світ Громад" для втілення змін

Підозрюю, майстрам, які хочуть заробляти на грі, буває складно доказати, що цей інструмент працює. Та що казати, в останньому дослідженні "Чому в нашій організації немає ще гри Світ Громад" на питання "За яких умов Ви 100% придбаєте гру", було декілька варіантів "За умов, що переконаюся, що вона дійсно працює і щось змінює".
    Це мене наштовхнуло на думку завести на форумі окрему гілку присвячену збору способів застосування гри "Гри Світ Громад" для впровадження змін або ж вирішення конкретних завдань.

Структура збору кейсів проста:

• Назва
    • Виклик/проблема
    • Рішення (спосіб застосування інструменту)
    • Докази/свідчення очевидців
    • Фотоілюстрація, яка найкраще передає суть кейсу (може бути й відео)
    • Автор/ка
    • Контакти автора/ки
    • Ключові слова

Чим, спитаєте Ви, відрізняється цей опис від моделей, які розробляються майстри в рамках своєї сертифікації на рівень 2? Як на мене тим, що модель - це гіпотеза, а кейс - це вже щось, що мало місце і якийсь рівень довіри. Не факт, що цей кейс можна відтворити, але принаймні про нього знати - варто.
    Пропоную майстрам знайти у своєму графіку час і пригадати, чи є у Вашій практиці такі кейси, які допомогли вирішити певну задачу чи запровадити невеликі зміни.

Що це дасть майстрам?

• Як мінімум Світ громад зможе рекламувати Вас як автора/ку цього кейсу (лінки, буклети, може книжка зявиться, в оновлених правилах)
    • Є ймовірність, що у Вас зявляться замовлення на консалтинг (дійсно, як вони можуть зявитися, якщо про Ваш ігрово-навчальний досвід немає інформації у незалежних інформаційних джерелах)
    • Підсумування власного досвіду - часто буває так, що така проста вправа дає додаткові аргументи, щоб продовжувати займатися цією справою або ж навпаки - відмовитися від безсенсовної роботи.

І я все ж таки сподіваюся, що така спільна колаборативна робота пришвидшить появу книги про гру Світ Громад.
    Автор/ки першого кейсу отримає від мене особисто подарунок - хорошу книгу з моєї колекції добротних книжок для саморозвитку

Давайте назбираємо 100 кейсів і видамо книжку 🙂